Price: ₹118
Give your skin the moisture boost it needs with our Sodium Hyaluronate Moisturizing Face Mask! Comfortable and thin, our tencel membrane cloth mask is loaded with essence ingredients and sodium hyaluronate to hydrate your skin, making it plump and dewy! Plus, the formula is mild, free of parabens and pigments, and is completely vegan.
| Texture | Liquid |
| Color | White |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Dry |
| Height | 12 cm |
| Width | 0.3 cm |
| Length | 16 cm |
| Net Volume | 25 ml |
| SKU | sb2307197423422019 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 7499228 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.